Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Cf 77 Dedektör

Cf 77 Dedektör

CF 77 DEDEKTÖR

TEK PARA DEDEKTÖRÜ

 

CF 77 dedektör makro üretimi olan tek para dedektörüdür. Analog yapısı digital dedektörlere göre daha fazla derinlik imkanı sağlar.

Makro CF 77 özellikle tek para arama, sikke arama ve define aramalarında kullanılmaktadır. CF 77 Pro modelinde 3 farklı ebattaki arama bobinleri ile her arazide sonuç alma imkanı sunar.

YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

CF 77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkân sağlar.

DAHA DERİN ARAMA & HIZLI HEDEF TESPİTİ

CF77, hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

ARAMA BAŞLIKLARI

Her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir.

Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır.

Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve daha derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

Metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

ARAMA MODLARI

GENEL arama bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinliklerde arama imkânı sunar.

MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunar

DEMİR SESİ

Demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar

KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan kullanıcı dostu bir metal dedektörüdür.

UZUN PİL ÖMRÜ

CF 77 dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile çalışır.

 

12 Ekim 2017
1.370 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?