Detech EDS REACHER - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Detech EDS REACHER

Define Dedektörleri > Dedektörler > Detech
Detech EDS REACHER Dedektör

Detech’ten yeni EDS Reacher. Geleneksel olarak yüksek frekans olduğu düşünülen, 14 kHz’de çalışan yeni Reacher bu frekansa (50 cm’ye kadar olan tekli sikkeler. 12”lik bobin ile 60 cm’ye kadar) ilişkin derinliklerde tüm kuralları yıkmaktadır ve bunu düşük iletkenlikteki hedeflere yönelik kendi hassasiyetinden herhangi bir kayıpta bulunmadan gerçekleştirmekte olup, harika kararlılığını korumaktadır.
Yeni Reacher, sürekli olarak iz süren ve adapte olan otomatik zemin dengelemesine sahip olup, yakalanması zor olan hedeflerin önemli tespit ve kazı işlerini başarmanız için size olanak tanır.  
Kullanıcı dostu olan bir ara yüz, diğer makinelerin sürekli olarak kaçırdığı hedefleri bularak sizin ilk günden itibaren “ayarlamanıza ve devam etmenize” olanak tanır.
“Ön tanımlamalar” sizin “mikro mücevherlerin” en küçük parçalarını bile bularak, “sikkeleri, eski eserleri ya da küçük atın külçelerini” kolaylıkla avlamanıza olanak tanımaktadır.
Seçim yapılabilecek olan iki adet kullanıcı tanımlı ton aracılığıyla ve bir 30cmx30cm SEF Pro bobini destekleyerek, yeni Reacher daha fazla derinlikler için bile pozitif biçimde makinenin zemin dengelemesini yapan kendi “derin” düğmesinin kullanımıyla daha derine vurabilmektedir!
Sikkenin hedef ölü merkezinin yerini belirleyen, kesin yer belirleme düğmesinin kullanımıyla, kesin yer belirleme artık bir rüya gibi. Ağırlığı sadece 1.5 Kg olan Reacher tüm gün rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Opsiyonel arama bobinleri mevcuttur.
Muhteşem bir tanıtım fiyatına sahip, muhteşem bir makineyle profesyonel metal tespit dünyasına hemen bugün bir adım atın.
Şark edilebilir bataryalar ve şarj edicisi dâhildir.
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön