Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz
Fisher M97

Fisher M97

Manyetik Baca, Menhol Kapak Dedektörü

 

Fisher M97 modeli Amerikan Fisher firmasının üretmiş olduğu genellikle metal tespit etmek için kullanılan dedektör modelidir. Bu modeli Türkiye’de daha çok alt yapı firmaları asfalt altında kalmış metalleri tespit etmek için kullanmaktadır.

VLF sistem 4.5 kHz frekans sistemi ile çalışmaktadır. Endüstriyel dedektör kategorisinde bulunan Fisher M97 dayanıklı dış gövdesi ile arazide zor şartlarda sağlam arama imkanı sağlar.

Kolay kullanım özelliği ile aç ara sistemine sahiptir. İstenildiği takdir aranılan zemin ve ortama göre hassasiyet ayarını kullanıcı yapabilmektedir.

Ekranında bulunan Vumetre (ibre) ile hem kullanıcıya ayar ve tespit edilen metal ile birlikte uyarı verir, hemde pil göstergesi olarak uyarı verir.

 

Fisher M97 Ekran Açıklamaları

Mode : Bat bölümde batarya durumunu gösterir. Normal bölümünde genel zemin aramaları için seçilir. High bölümü hassas ve derin aramalar için seçilir

Ground : Sağa doğru çevirince cihazın açılması sağlanır. 1-10 arası rakamlar ile zeminde sessiz çalışabilecek konuma ayarlanır

Retune: Cihazın sıfırlama yapılarak aramaya hazır hale gelmesini sağlar.

Phones: Kulaklı girişi

 

 

VLF Toprak Reddi : Toprak, çimen, asfalt, beton ve diğer toprak materyalleri (özellikle ıslak şartlar) çoğu zaman iletkendir. Fakat kesinlikle metal değildir. M-97 tune ayarı sayesinde bu yarı iletken şartlarda, minerallerde ve topraklarda yanlış sinyallere karşı tepki vermeyecektir. Buna Toprak reddi veya toprak mineral ayarı diyebiliriz.

Sesli veya Görülebilir Dedeksiyon: Toprak reddi sayesinde dedektörünüz çok çok küçük metal hedefleri red edecektir. Derindeki hedeflere dahi duyulabilir güçlü sinyaller verebilecek donanımla üretilmiştir.

Hedefi Büyüklüğünün Tespiti: M-97 Dedektörünüz hedefin tam boyu kadar olan mesafede devamlı sinyal üretecek bir sistem ile üretilmiştir. Başlık ile hedefin üzerinde gezinirken onun büyüklüğünü tespit edebilirsiniz. Devamlılık sağlayan borularda, boru üzerinde hareket ettikçe sinyal hiç kesilmeyecek ve gittiği yön dahi M-97 ile tespit edilebilecektir.

Hızlı Ayar: Maksimum hassasiyet ayarı seri olarak ve tam bir doğrulukla en hızlı biçimde yapılabilecektir

 

FİSHER M97 FİYATI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 0212 256 64 82 – 0545 651 28 78

 

Fisher M97 Resimleri

 

19 Aralık 2017
2.222 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?