Garrett Ace 400i Dedektör (2017 model) - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Garrett Ace 400i Dedektör (2017 model)

Define Dedektörleri > Dedektörler > Garrett
Garrett Ace 400i Tanıtım

Garrett firmasının 2016 senesinde piyasaya sürmüş oldugu gelişmiş Ace serisinin en üst modelidir.

Garrett Ace 400i modelinin en önemli özelliği diğer Ace serisi cihazlara göre ID rakamları ile ayrım yapabilme özelliğidir. Geliştirilmiş metal ayrım rakamları ile artık Garrett Ace 400i sınıfındaki diğer metal arama cihazlarına göre bir adım öne geçmiş durumdadır. Garrett Ace 400i ile istenmeyen metalleri iptal etme imkanınız bulunmaktadır.

Garrett Ace 400i modelinin Euro Ace modelinden ayıran en önemli özelliği 10 kHz frekans sistemine sahip olmasıdır. Bunun yanında kullanılan arama bobini Euro Ace modelinde kullanılan 22x28cm eliptik arama bobinidir.

Mdc Elektronik olarak Garrett Ace 400i amatör ve yeni başlayan kullanıcılar olarak tavsiye etmekteyiz. Firmamız tarafından hazırlanan aşağıda bulunan Garrett Ace 400i türkçe tanıtım ve kullanımını içeren videomuzu izleyerek eksiklerinizi giderebilir veya fikir sahibi olabilirsiniz
Garrett Ace 400i Genel Özellikleri

YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir objeleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir.

YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken objeler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi)

YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler.

YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.

YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar.

Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki  istenmeyen demir objelerden ayırmanıza yardımcı olur.

Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin.

5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti

Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları

Başlık derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler.

Garrett Ace 400 ile neler yapabilirsiniz?

Bu cihaz ile define arama, altın arama, sikke arama, tek para arama, hazine arama, metal arama işlemleri yapabilirsiniz. Toprak ayarının otomatik olması sizlere aç ara imkanı sağlar.

Garrett Ace 400i fiyatı güncel serbest piyasa kurlarına göre değişmektedir. Son  güncel fiyatlar ve taksit seçenekleri için 0212 256 64 82 - 0545 651 28 78 nolu telefonlardan satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz yada canlı destek bölümümüzden bilgi alabilirsiniz.
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön