Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Jeosonar 3D Çift Sistem

Jeosonar 3D Çift Sistem

Jeosonar 3D Çift Sistem

Görüntülü Dedektör

 

Jeosonar 3D çift sistem dedektör makro firması tarafından üretilen şimdiye kadar ülke sınırları içerisinde yüksek miktarı satışı yapılan define dedektörüdür. Jeosonar 3d Çift sistemi diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliği hem tek para, hemde define arama özelliği olmasıdır. Deephunter 3d pro modelinin alt modeli olan Jeosonar 3D çift sistem fiyatı ile daha cazip konumdadır.

Jeosonar 3d çift sistem ile ister tekpara ve sikke aramaları yapabilirsiniz, isterseniz görüntülü modu define aramaları yapabilirsiniz. Yalnız Jeosonar 3d çift sistem VLF sistem çalışan bir metal dedektörüdür, görüntüleme sistemi değildir. Yeraltı görüntüleme cihazları daha farklı sistemlerdir.

Jeosonar 3d çift sistem dedektörün derinliği VLF sistem dedektörler kadardır. En büyük olan 60 cm x 100 cm arama bobini ile biraz daha fazla derinlik tespiti yapılabilir.

 

Jeosonar 3D Çift Sistem Metal Ayrımı ve Derinlik Tespiti

 

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler.

Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen bu cihaz bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar.

Jeosonar 3D Dedektör Kullanım Videosu

Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör ile hedefi ıskalamayın

 

Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir.

Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.

Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm” cinsinden bildirir. Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor. Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır. Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir.  Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak. Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafda metal sinyalleri yer alır. Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar. Değerli-değersiz ve çelik ayrımlı bu hızlı ve pratik elektronik sistemi yüzeysel aramaları yaparken çok derinlerdeki saklantıları da tespit etme olanağını kullanıcısına sunarak etkili bir dedektör olduğunu ispatlar.

 

Jeosonar 3D Çift Sistem Resimleri

 

 

JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM DEDEKTÖR FİYATI : 5.750.-TL

KREDİ KARTINIZLA PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ

DETAYLAR İÇİN BİZİ ARAYIN KARLI ÇIKIN 0212 256 64 82 – 0545 651 28 78

 

12 Ekim 2017
3.130 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?