Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Kiralık Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Kiralık Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Kiralık Yeraltı Görüntüleme Cihazı

YERİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRİN

Kiralık yeraltı görüntüleme cihazı dedektörler ile sonuç alamayan, derinlerdeki hedefleri tespit etmek isteyen kullanıcılar için tavsiye ediyoruz. Profesyonel yer altı görüntüleme radarları kiralık olarak mega dedektör de…

Yer altı görüntüleme radarları dedektörlerin tespit edemediği derinlerdeki define, mahsen, mezar, lahit, metal, tünel, eski yapı kalıntıları tespit edebilir. Sizlerdeki aradığınız hedeflere tam ve kesin olarak ulaşmak için yeraltı görüntüleme radarlarını tercih edebilirsiniz.

Yeraltı görüntüleme cihazlarımız kiralık olarak kısa süreli kullanıcılar için veya kesin sonuç almak isteyen ekonomik çözümler arayan kullanıcılar için verdiğimiz bir hizmettir. Kiralama işleminden sonra sizlere firmamızdan bu süreç içerisinde uzman danışmanlarımız yardımcı olmaktadır.

Kiralık yeraltı görüntüleme radarları eğitim verilmeden teslim edilmemektedir. Bunun için kiralamak isteyen kişinin mutlaka elden teslim alması gerekmektedir. Mega dedektör olarak kiralama yaptığınız görüntüleme cihazları için eğitim, teknik destek ve görüntü yorumlama hizmetini ücretsiz vermekteyiz.

Cihazlarımızın kullanımları çok kolay olup bilgisayar kullanabilen kullanıcılar rahatlıkla kullanabilirler.

Profesyonel kiralık yeraltı görüntüleme cihazlarımızda ilave olarak alan tarama sistemide bulunmaktadır. Bu sayede hem arazideki geniş alan taraması yapabilir ve daha sonra yeraltı görüntüleme sistemi ile hedef noktalaması yapabilirsiniz.

2018 Model yeni sistem, son teknoloji Kiralık Yeraltı Görüntüleme Cihazı modellerimiz ile hedefinizi tespit edin. Arızalı, bozuk, modası geçmiş, eski model cihazlar ile zaman ve para kaybetmeyin.

Mdc Dedektör olarak her zaman siz kullanıcılara en son sistem yeni teknoloji ürünleri olan yeraltı görüntüleme cihazlarını kiralık olarak sunmaktayız. Unutmayınki konusundan uzman olmayan, eğitimi alınmayan, görüntü yorumlama konusunda eksik, arızalı ürünler ve modası geçmiş eski model ürünler ile yüksek verim almak mümkün değildir. Detaylı bilgi almak için ister ofisimizde, isterseniz telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Uzman teknik ve gerçek bilgiler, kusursuz eğitim ve görüntü yorumlama ile hizmetinizdeyiz.

Kiralama Şartları Nelerdir ?

 • En az 1 hafta  olarak kiraya verilir
 • Kimlik fotokopisi alınır
 • Kira sözleşmesi yapılır
 • Cihaz bedeli kadar teminat senedi yapılır
 • Kira ücreti alınır

Kiralık yeraltı görüntüleme cihazları fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0212 256 64 82 – 0545 651 28 78

10 Ekim 2017
11.115 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. mert dinçsoy dedi ki:

  yeraltı görüntüleme kiralamak istiyorum şartlar nedir

  1. megadedektor dedi ki:

   Merhabalar Mert Bey

   kiralık yeraltı görüntüleme cihazları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 256 64 82 – 0545 651 28 78 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?