Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Luxor Magnamax Basic Pro

Luxor Magnamax Basic Pro

Luxor Magnamax Basic Pro

Yeraltı Görüntüleme Cihazı

 

Luxor Magnamax Basic Pro modeli 2018 model yeraltı görüntüleme cihazıdır. Bu model ekonomik ve kolay kullanımlı olması bakımından yeni başlayan ve uygun fiyatlı ürün arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

Luxor Magnamax Basic Pro demonte dual-35x EMS sensör sistemine sahiptir. Bu yeni nesil 3 eksenli sensör ana kontrol ünitesine takılıp sökülebilen sistemi ile arazide kompact kullanım sağlar.

Yeraltında kalmış ve dedektörlerin tespit edemediği boşluk, arkeolojik kalıntılar, metaller vs. hedefleri elektromanyetik anomalilerdeki değişiklikleri izleyerek tespit edebilirsiniz. Magnamax 3D yazılım ile alınan tüm veriler 3d olarak analiz edilebilir ve hedefler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Luxor Magnamax Basic Pro yeraltı görüntüleme sistemi olarak Luxor modellerinin başlangıç seviyesi bir ürünüdür. Bu ürün 3 arama moduna sahiptir.

 • Manual Mode : Bu mod seçildiğinde arazi taraması manuel olarak kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Her veri için kullanıcının uygulaması gerekir.
 • Auto Mode      : Auto mode seçildiğinde arazi taraması otomatik olarak yapılır. Ana ünite programa verileri otomatik olarak gönderir kullanıcının programa göre hareket ederek arazi taramasını yapması gerekmektedir.
 • Magnetic Mode: Bu mod Luxor yeraltı görüntüleme cihazlarında en son güncelleme ile gelen bir arama modudur. Cihazınız bir dedektör gibi hedef tespitinde sinyal vermektedir.

Tasarım olarak kullanıcının her türlü arazide (kayalık, engebeli, düz vs) rahatlıkla kullanabilmesi için kompact ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede arazi koşullarına göre maksimum verim alabileceğiniz bir yeraltı görüntüleme cihazıdır.

Luxor Magnamax Basic Pro modelinin en önemli özelliklerinden biride sadece kulaklık takıldığı zaman ses fonksiyonu aktif hale gelmektedir. Dediğimiz gibi sesi dışarıdan duyulmayacak şekilde arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Luxor Magnamax Basic Pro Teslimat Parçaları

 • Ana kontrol ünitesi
 • Dual-35x EMS sensör
 • 3D yazılım yüklü Mini Tablet Bilgisayar
 • Şarj adaptörleri
 • Kulaklık
 • Taşıma Çantası

Sadece ve Sadece Mega Dedektör’de bulabileceğiniz Magnamax Basic Pro ile gücünüze güç katın !!!

 

FİYATI : 7.250.-TL

 

Luxor Magnamax Basic Pro Resimleri

 

 

Luxor Görüntüleme Cihazları ile Çekilmiş Örnek Görüntüler

 

 

06 Mart 2018
2.884 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. ekrem güleç dedi ki:

  elimde conrad pro 900 var takas yaparmıyız luxor magnamax basic pro ile ?

  1. megadedektor dedi ki:

   Merhabalar Ekrem Bey,

   Luxor Magnamax Basic Pro modelimiz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Elinizdeki cihaz aslında bizim takas kapsamımıza girmemektedir. Fakat yeni bir Luxor Magnamax sahibi olmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Detaylı bilgi için bizimle 0212 256 64 82 veya 0545 651 28 78 nolu telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

 2. murat dedi ki:

  kaç metreye kadar net görüntü bilgisi verir cihaz

  1. megadedektor dedi ki:

   max 6 mt derinlik tespiti yapabilir yazılım üzerinden hedef derinliklerini görebilirsiniz detaylar için 0212 256 64 82 – 0545 651 28 78 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?