Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Luxor Searcher

Luxor Searcher

Luxor Searcher

Alan Taramalı Yeraltı Görüntüleme Cihazı

 

Luxor Searcher son teknoloji ile donatılmış 2018 model en önemli özelliği alan taramalı profesyonel yeraltı görüntüleme cihazı olmasıdır. Artık arazide hem geniş alanları tarama yapabileceksiniz hemde görüntüleme sistemi özelliği ile derinlerdeki hedefleri tespit edebileceksiniz.

Luxor yeraltı görüntüleme cihazları 2014 senesinden itibaren müşterilerimiz tarafından yüksek memnuniyet görmüş cihazlardır. Mega Dedektör olarak sattığımız her müşterimiz ile direkt temas halinde olmamız kullanıcıların yüksek verim ve sonuç almalarını sağlar. Ayrıca şunu belirtmek isterizki Luxor Yeraltı Görüntüleme Cihazları sadece ve sadece Mega Dedektör’de satılmaktadır. Bunun sebebi direkt müşteri ile iribata halinde olup satış esnasında anlatılacak hatalı bilgilerin ve olumsuzlukların önüne geçmektir.

Luxor Searcher yeni nesil dual-65x EMS sensör sistemine sahiptir. Kaliteli dış gövde ve üzerindeki tuş fonkiyonu ile her arazide kullanılabilecek kompact bir yapıdadır. Dual-65x yeni 3 eksenli hassas sensör sayesinden yüksek derinliklerden kaliteli ve temiz çekimler yapabilirsiniz.

Yeraltında kalmış ve dedektörlerin tespit edemediği boşluk, arkeolojik kalıntılar, metaller vs. hedefleri elektromanyetik anomalilerdeki değişiklikleri izleyerek tespit edebilirsiniz. Magnamax 3D yazılım ile alınan tüm veriler 3d olarak analiz edilebilir ve hedefler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Luxor Searcher bluetooth veri aktarım özelliği ile kullanım esnasından kablo karmaşıklığı yaratmaz.

 

Luxor Searcher yeraltı görüntüleme sistemi  Luxor modellerinin profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış bir ürünüdür. Bu ürün 5 arama moduna sahiptir.

 

 • Manual Mode : Bu mod seçildiğinde arazi taraması manuel olarak kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Her veri için kullanıcının uygulaması gerekir.
 • Auto Mode      : Auto mode seçildiğinde arazi taraması otomatik olarak yapılır. Ana ünite programa verileri otomatik olarak gönderir kullanıcının programa göre hareket ederek arazi taramasını yapması gerekmektedir.
 • Magnetic Mode: Bu mod Luxor yeraltı görüntüleme cihazlarında en son güncelleme ile gelen bir arama modudur. Cihazınız bir dedektör gibi hedef tespitinde sinyal vermektedir.
 • Pinpoint Mode : Bu mod ile görüntü ile tespit edilen alan üzerinden hedef noktalamaları program ile kombineli olarak grafiksel olarak verilmektedir.
 • Long Range Mode: Alan Tarama özelliğinin bulunduğu arama modudur. Bu mod sayesinde cihazınız MFD sistem bir alan tarama haline gelmektedir. Güçlü verici özelliği ile geniş mesafeleri kısa sürede tarama imkanı bulabilirsiniz. Alan Tarama modu Altın, Gümüş ve Boşluk modlarından oluşmaktadır.

Tasarım olarak kullanıcının her türlü arazide (kayalık, engebeli, düz vs) rahatlıkla kullanabilmesi için kompact ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede arazi koşullarına göre maksimum verim alabileceğiniz bir yeraltı görüntüleme cihazıdır.

Luxor Searcher modelinin en önemli özelliklerinden biride sadece kulaklık takıldığı zaman ses fonksiyonu aktif hale gelmektedir. Dediğimiz gibi sesi dışarıdan duyulmayacak şekilde arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Luxor Searcher Profesyonel Alan Taramalı Yeraltı Görüntüleme Cihazı Sadece ve Sadece Mega Dedektör’de !!!

 

Luxor Searcher Teslimat Parçaları

 • Ana kontrol ünitesi
 • Dual-65x EMS Süper Sensör
 • Sensör ara bağlantı kablosu
 • 3D yazılım yüklü tablet bilgisayar
 • Alan tarama verici kutusu
 • Alan tarama alıcı kutusu
 • Alan tarama alıcı L antenler
 • Şarj adaptörleri
 • Kulaklık
 • Taşıma Çantası

 

Fiyatı : 17.500.-TL

 

Luxor Searcher Resimleri

 

 

Luxor Görüntüleme Cihazları ile Çekilmiş Örnek Görüntüler

 

 

 

12 Mart 2018
2.457 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?