Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Makro Gold Kruzer

Makro Gold Kruzer

Makro Gold Kruzer

Altın Tespit Dedektörü

 

Makro Gold Kruzer 2018 yılında piyasaya çıkmış yerli dedektör üretisici Makro Dedektör firması tarafından üretilen ve tüm dünyaya ihraç edilen suya dayanıklı su geçirmez özelliğe sahip altın ve maden tespit dedektörüdür. Özellikle en zor şartlarda testleri yapılmış ve testlerden başarı ile geçmiştir.

Makro Gold Kruzer 61 kHz frekans sistemine sahiptir. Bu yüksek çalışma frekansı ile arazideki işlenmemiş ham altın parçacıklarını ve nugget diye tabir edilen altın zerreciklerini tespit edebilmektedir. Ülkemizde ise bu model hem altın avcıları için hemde arazide tek para araması yapan bit para tespit etmek isteyen kullanıcılar için uygundur.

Makro Gold Kruzer dedektör paket olarak kablosuz kulaklık hediye olarak verilmektedir. Bu dedektör de hem ses ile hemde titreşim ile uyarı özelliği mevcuttur. Su altındaki aramalarda titreşim özelliği kullanıcıya hedef tespit ile ilgili uyarı vermektedir.

Gold Kruzer

Metal ayrım konusunda digital ekranının tam ortasında büyük Id rakamlar ile metal ayrımı yapabilmektedir. Bunun yanında Gold Kruzer farklı ses tonları ile metal ayrımı yapabilmektedir. 2 ton, 3 ton ve 4 ses tonu ile hazır arama programları ile sesli ayrım yapabilirsiniz. Ayrıca tam 6 farklı arama modu ile de istemiş olduğunuz programı seçerek kolay ayar yapma imkanı bulunmaktadır.

Gold Kruzer dedektör zemin ayarı olarak otomatik, manuel ve zemin izleme özellikleri ile kullanıcıya cihazını toprağa çok iyi bir şekilde ayarlama imkanı sunar. İsterseniz otomatik modu seçerek cihazınız toprak ayarını otomatik olarak yapar, isterseniz manuel seçim ile hassas ayarlamalar yapabilirsiniz.

 

Makro Gold Kruzer dedektörün yazılımını internetten günceleme imkanınız bulunmaktadır

Dedektörünüzü üretici firma internet sitesinden belirtilen yazılım linki üzerinden cihazınız yazılımını son güncel yazılım haline getirebilirsiniz. Bu yeni yazılımlar ile cihazın daha güçlü bir duruma gelecektir.

Makro Gold Kruzer 16 cm ve 19 cm su geçirmez arama bobinine sahiptir. İsterseniz opsiyonel olarak da daha büyük ve küçük ebatlardaki arama bobinleri ile farklı arazilerde farklı hedefleri tespit edebilirsiniz.

Batarya olarak 3700 mAh lik lityum polimer bataryaya sahiptir. Bu güçlü batarya ile uzun süreli kullanımlar sunmaktadır.

 

Makro Gold Kruzer Resimleri

 

11 Nisan 2018
1.465 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?