Makro Racer Gold - Altın Dedektörü - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Makro Racer Gold - Altın Dedektörü

Define Dedektörleri > Dedektörler > MakroMakro dedektör firmasının altın avcıları için tasarlamış oldugu 56 kHz gibi yüksek frekans sistemi sahip altın arama dedektör Gold Racer.

Makro Gold Racer stabilitesi ve yüksek algılama derinliği ile gerçekten çok küçük altın parçacıklarını bit paraları rahatlıkla tespit edebilmektedir.

İleri Makro RACER teknolojisi üzerine kurulan Makro Racer Gold altın aramaları için geliştirilmiş üstün özellikler sunar. 56 kHz çalışma frekansı ile en küçük altın parçacıklarını tespit edebilen MAkro Racer Gold dünyadaki altın sahalarında rastlanan zor arazi koşullarının ve mineralli taşların cihaz üzerindeki etkilerini de yok eder.

Olağanüstü zemin işleme kabiliyetinin dışında, su geçirmez arama başlıkları Gold RACER'ı dere ve nehirlerde kullanım için de mükemmel bir altın dedektörü yapmaktadır.

iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold), iMask (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı), Audio Boost (Sinyal Sesi Güçlendirici) gibi gelişmiş özellikleri, üstün ayrım yeteneği ve iyileştirilmiş ergonomisi sayesinde küçük altın parçacıklarını, minik takıları ve tek paraları bulan piyasadaki en iyi çok yönlü dedektördür.

Makro Racer Gold standart paket fiyatı : 2.000.-TL

Makro Racer Gold pro paket fiyatı : 2.500.-TL
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön