Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Mega Jeoradar

Mega Jeoradar

Mega Jeoradar

Alan Taramalı Yeraltı Görüntüleme Cihazı

 

Mega Jeoradar son teknoloji ile donatılmış 2019 model en önemli özelliği alan taramalı profesyonel yeraltı görüntüleme cihazı olmasıdır. Artık arazide hem geniş alanları tarama yapabileceksiniz hemde görüntüleme sistemi özelliği ile derinlerdeki hedefleri tespit edebileceksiniz.

Mega yeraltı görüntüleme cihazları 2014 senesinden itibaren Luxor olarak satılan cihazlarımızın yeni geliştirilmiş versiyonlarıdır. Müşterilerimiz tarafından yüksek memnuniyet görmüş cihazlardır. Mdc Dedektör olarak sattığımız her müşterimiz ile direkt temas halinde olmamız kullanıcıların yüksek verim ve sonuç almalarını sağlar. Ayrıca şunu belirtmek isterizki Mega Yeraltı Görüntüleme Cihazları sadece ve sadece Mdc Dedektör’de satılmaktadır. Bunun sebebi direkt müşteri ile iribata halinde olup satış esnasında anlatılacak hatalı bilgilerin ve olumsuzlukların önüne geçmektir.

Mega Jeoradar yeni nesil dual-95x EMS sensör sistemine sahiptir. Kaliteli dış gövde ve üzerindeki tuş fonkiyonu ile her arazide kullanılabilecek kompact bir yapıdadır. Dual-95x yeni 3 eksenli hassas sensör sayesinden yüksek derinliklerden kaliteli ve temiz çekimler yapabilirsiniz.

Mega Jeoradar yeraltı görüntüleme cihazımız yeni renkli TFT ekran ve Türkçe menü özelliği ile kullanıcıya arazide büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yeraltında kalmış ve dedektörlerin tespit edemediği boşluk, arkeolojik kalıntılar, metaller vs. hedefleri elektromanyetik anomalilerdeki değişiklikleri izleyerek tespit edebilirsiniz. Magnamax 3D yazılım ile alınan tüm veriler 3d olarak analiz edilebilir ve hedefler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Mega Jeoradar bluetooth veri aktarım özelliği ile kullanım esnasından kablo karmaşıklığı yaratmaz.

Mega Jeoradar yeraltı görüntüleme sistemi Mega modellerinin profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış bir ürünüdür. Bu ürün 4 arama moduna sahiptir.

Manual Mode : Bu mod seçildiğinde arazi taraması manuel olarak kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Her veri için kullanıcının uygulaması gerekir.
Auto Mode : Auto mode seçildiğinde arazi taraması otomatik olarak yapılır. Ana ünite programa verileri otomatik olarak gönderir kullanıcının programa göre hareket ederek arazi taramasını yapması gerekmektedir.
Signal Mode: Bu mod Mega yeraltı görüntüleme cihazlarında en son güncelleme ile gelen bir arama modudur. Cihazınız bir dedektör gibi hedef tespitinde sinyal vermektedir.
Long Range Mode: Alan Tarama özelliğinin bulunduğu arama modudur. Bu mod sayesinde cihazınız uzun menzilli alan tarama haline gelmektedir. Güçlü verici özelliği ile geniş mesafeleri kısa sürede tarama imkanı bulabilirsiniz. Alan Tarama modu 8 arama programı bulunmaktadır.

Tasarım olarak kullanıcının her türlü arazide (kayalık, engebeli, düz vs) rahatlıkla kullanabilmesi için kompact ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede arazi koşullarına göre maksimum verim alabileceğiniz bir yeraltı görüntüleme cihazıdır.

Mega Jeoradar modelinin en önemli özelliklerinden biride hem sesli hemde kulaklık takıldığı zaman ses fonksiyonu aktif hale gelmektedir. Dediğimiz gibi sesi dışarıdan duyulmayacak şekilde arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Mega Jeoradar Profesyonel Alan Taramalı Yeraltı Görüntüleme Cihazı Sadece ve Sadece Mdc Dedektör’de !!!

Mega Jeoradar Teslimat Parçaları

Ana kontrol ünitesi
Dual-95x EMS Süper Sensör
3D yazılım yüklü tablet bilgisayar
Alan tarama alıcı L antenler
Şarj adaptörleri
Kulaklık
Taşıma Çantası

Fiyatı : 25.000.-TL

Mega Jeoradar Resimleri

Yeraltı Görüntüleme Cihazları ile Çekilmiş Örnek Görüntüler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?