Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Minelab E Trac

Minelab E Trac

Minelab E Trac

DEFİNE DEDEKTÖRÜ

 

Minelab E Trac define dedektörü bilgisayara bağlanarak güncelleme yapılabilen, Türkçe menü dil desteği sağlayan define dedektörü.

E Trac minelab dedektör ile metal arama, tüm dünyada sevilen, yapılmaya değer muhteşem bir aktivitedir. Minelab E Trac  ile açık alanda olma tutkusunu değerli madeni paralar, kalıntılar, altın ve define bulmanın heyecanı ile birleştiren dedektör kullanıcılarından biri olabilirsiniz.

Benzersiz Tam Bant Spektrum (FBS) içeren E-Trac, Minelab’in teknolojik açıdan en gelişmiş dedektörüdür. Minelab E Trac, güçlü mikro işlemcisiyle 1.5kHz – 100kHz arasında değişen Eşzamanlı Frekanslar ile Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisini sunar. Frekans aralığı, arama başlığından alınan sinyalin çok çeşitli yanıtlar arasından analiz edildiğine işaret eder. Bu sayede Minelab E Trac gelişmiş sinyal işleme işlevi ile hedef tespitinin (ID) daha doğru olması amacıyla tespit edilen nesneleri demir ve değerli metal (FE-CO) özelliklerine göre sınıflandırarak daha fazla sayıda hedef bilgisi analiz eder.

Minelab Smartfind™ benzersiz bir iki boyutlu ayırt etme özelliğidir. Smartfind™, aynı ekran üzerinde hem demir hem de değerli metalleri grafiksel olarak gösterir. Bu özellik, Minelab E Trac’in hedef ayırt etme işlevi ile bir araya geldiğinde demir içerikli hedeflerden gelen sinyalleri eleyerek istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul eder.

Minelab, Kişisel Bilgisayarınız ile E-Trac ayarlarını, Kullanıcı Modlarını ve Ayırt Etme Modellerini indirmenize ve yüklemenize olanak tanıyan bir USB arayüzü ekleyerek çığır açan yeni bir adım attı.

  • E-Trac’ın yenilenmiş metal arama teknolojisi sayesinde,
  • Daha derine ulaşabilir,
  •  Metal cinslerini daha net belirleyebilir,
  •  Mineralli ortamlarda daha rahat toprak ayarı yapabilirsiniz.

 

18 Ekim 2017
1.713 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?