Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Minelab Go Find 60

Minelab Go Find 60

Minelab Go Find 60

Hobi Dedektörü

 

Minelab Go Find 60 yeni nesil diye tabir ettiğimiz son teknolojik özelliklere ve donanıma sahip katlanabilir özelliği ile farklı bir hobi dedektörüdür.

Minelab Go Find 60 modeli genellikle doğa yürüşçülerinin, avcıların, definecilerin arazide kolay bir şekilde taşınması ve kullanılması için özel olarak tasarlanmıştır.

Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle aramıza yeni katılanlar için üretilmiştir. GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir.

Minelab Go Find 60 dedektörleri hafif ve portatiftir.

Minelab Go Find 60 kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın. Bütün aile için müthiş bir eğlence. Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında. İşte bu kadar basit.

Trekking yapan doğa yürüyüşçüleri için tasarlanmış kompakt bir yapıya sahiptir. 2 adet Alkaline kalem pil ile çalışır ve çalışma süresi gayet uzundur. Diğer dedektörlerdeki gibi parçalara ayrılmaz içiçe geçme sistemine ile çok küçük bir parça haline gelebiliyor.

Minelab dedektör modellerini Mdc Dedektör firmamızda faturalı ve garantili bir şekilde güvenle satın alabilirsiniz.

Müşteri görüşleri:

” Gömdüğüm bazı hedefler üzerinde arka bahçemden başlayarak birkaç farklı noktadan dedektörü kullandım. Hiçbir ayırışım yapmadan ve hassasiyet açıkken 10 inç (25cm) başlıkla parayı çıkartırken hiçbir problem yaşamadım. Minelab’ın VFLEX teknolojisini bu cihaza kurmuş olduklarını görmek çok güzel. Böylelikle, iyi cihazların yapabildiği aynı işi yapabilmekte…”

10-inç (25cm)suya dayanıklı başlık
5 Hassasiyet Seviyesi
5 Ses Seviyesi
5 Hazine Görüntüleme ışığı
Arka ışık
Noktasal Hedef
Bluetooth
Go-FIND Pro Özellikleri
Ağırlık: 2.3 lbs (1Kg)
Kazı küreği

 

 

Minelab Go Find 60 Türkçe Videoları

17 Ekim 2017
1.798 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?