Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Minelab Sdc 2300

Minelab Sdc 2300

Minelab Sdc 2300

ALTIN DEDEKTÖRÜ

 

Minelab Sdc 2300 altın dedektörü minelab firmasının altın zerreciklerini, saf altın parçacıklarını tespit etmek için üretmiş olduğu dedektördür.

Altın arama, dünyanın her yerinde insanların keyif aldığı, büyüleyici ve ödüllendirici bir faaliyettir. Minelab SCD 2300 sahibi olarak, sürekli altın bulan pek çok insandan biri olabilirsiniz.

Pulse Induction (PI) sistemi ile çalışan Minelab SDC 2300, yeni nesil define ve maden tespit dedektörüdür. Minelab’ın son geliştirmiş olduğu MPF teknolojisi sayesinde karada veya su altında göz ile açıkta dahi görülmeyecek kadar küçük olan altın parçacıklarını tespit edebilir.

Suya dayanaklı mükemmel cihaz birkaç saniyede tamamen birleştirilmiş olan parçaları sayesinde altın aramaya hazır hale gelir.

GPX modellerinden sonra bu cihaz performans açısından en iyi altın külçelerini tespit edebilen PI sistem dedektör olacaktır. SDC 2300 altın dedektörü performans bakımından X-TERRA 705 ve Eureka Gold’un üstünde olup GPX Serilerinin bir alt modelidir.

  • KOLAY TAŞINABİLİR, 
  • Katlanıldığı zaman 16″ (40cm) x 8.5’’ (21 cm) gibi küçük boyutları sayesinde bavulda ve çantada taşınabilir.
  • SU GEÇİRMEZ,
  • Nehir yataklarında ve sahillerde 3 m derinliğe kadar su altın da tespit yapmakla birlikte karadan suya kolay geçiş yapmanıza olanak sağlar.
  • YÜKSEK PERFORMANSLI MPF TEKNOLOJİSİ,
  • MPF (Multi Period Fast) teknolojisi son derece hızlı İletici (Tx) ve Alıcı (Rx) sinyaller içermektedir. Bu sinyaller sayesinde tespiti çok zor küçük altın objelerin sinyalinin bile kaçışı yoktur.
  • KOLAY KULLANIM & KOLAY KURULUM
  • Birkaç saniye içinde kullanıma hazır olan bu kompakt dedektör, en zorlu koşullarda bile kullanım için tasarlanmıştır.

 

18 Ekim 2017
356 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?