MİNELAB CTX 3030 - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

MİNELAB CTX 3030

Define Dedektörleri > Dedektörler > Minelab
MİNELAB CTX 3030 DEFİNE DEDEKTÖRÜ

Dünyanın en iyi metal dedektörü üreticisi Minelab Dedektör'den bir yenilik daha

Su Geçirmezlik
Bu çok yönlü HAZİNE dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz.
CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez* olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.
 
Kablosuz Ses Sistemi
Kulaklıklarınızı dedektöre takmak zorunda kalmadan arama yapabilme özgürlüğüne sahip olun.
WM 10 Kablosuz Modül ile yerleşik hoparlörü, teslim edilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.
 
FeCo Ayrıştırması
Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz).
Hedef Takibi ve Hedef Ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.
 
GPS Konumlandırması
Harita ekranı ve Yön Aracı ile nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi görün.
GeoTrails, WayPoints, FindPoints ve GeoHunts gibi yeni GPS fonksiyonları artık avuç içi GPS cihazınızı evde bırakmanıza imkan tanır
 
Bilgisayarlı Haritalama
XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine bulduğunuz konumları bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraflar ve metinler ekleyin ve bunları kategorilere ayırın.
Konumları Google Maps üzerinde görüntüleyin. Favori alanlarınızı yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze de yükleyebilirsiniz.
 
Tam Renkli Ekran
Tam renkli LCD ekran, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok hedef bilgisini görüntüler ve CTX 3030’s ayrıştırma kapasitesini büyük oranda genişletir.
 
Hızlı Menüler
Hızlı Menüler, 'hareket halindeyken' yapılacak ayarlamalar için size kolay erişim sağlar. Akıllı fonksiyonlar (Hassasiyet, Gürültü İptali, Ses, Zemin Balans) ve özelleştirilebilir Kullanıcı düğmesi sayesinde tespit araması yaparken en çok kullandığınız kontrollerde hızla değişiklik yapabilirsiniz.
 
Ergonomik Tasarım
Konforlu arama için tüm batarya ağırlığını kol desteğinin arkasına veren iyi dengelenmiş tasarım. Dedektörü tamamen kendi gereksinimlerinize cevap verecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 
Çoklu Dil Seçeneği
9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe
 
Mod 
Özelleştirilebilir 10 Arama Modu'ndan birini seçebilirsiniz. Başlamanızı kolaylaştırmak için bunlardan beşi ön ayarlıdır (madeni paralar, kumsal, kalıntı, gümüş ve değersiz toprak). Her Arama Modu için iki ayarlanabilir ayrıştırma paterni mevcuttur.
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön