MİNELAB EXPLORER SE PROFESYONEL - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

MİNELAB EXPLORER SE PROFESYONEL

Define Dedektörleri > Dedektörler > Minelab
Minelab Explorer SE Profesyonel Define Dedektörü 

Dedektör sektörünün teknoloji olarak ilk sıralarda bulunan MİNELAB firmasının üretimi EXPLORER profesyonel dedektörü Mega Dedektör güvencesiyle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Minelabın en iyi modellerinden EXPLORER PRO modeli yenilenen sistemi ile gücünüze güç katacak. Minelab EXPLORER PRO digital lcd ekrana sahiptir. Tüm ayarlamalar bu ekran içindeki menülerden yapılmaktadr. Dünyada sadece ve sadece Minelab dedektör sistemlerinde kullanılan 28 frekans sistemi EXPLORER PRO dedektörde de mevcuttur. 1.5 kHz .... 100 kHz arası frekanslar göndererek arama yapma imkanı sağlar. Bu özellik sayesinde hem tek tek için hemde derin aramalar için kullanılabilen dedektördür. NOISE CANCEL özelliği ile arazideki elektriksel parazitleri hiç bir derinlik kaybına ugramadan yok eder ve kullanıcıların rahat bir şekilde arama yapmasına olanak tanır.Minelab EXPLORER profesyonel define dedektörü hazır arama programı ile defineciye aramaya başlama imkanı sağlar. Bu hazır arama programları ayrımlara göre Minelab firması tarafından progralanmıştır. Ayrıca kullanıcıların kendi program ayarlamaları için seçeneklerde sunmaktadır.

Minelab EXPLORER geniş bir metal ayrım kabiliyetine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayrım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca metalleri Altın ve gümüş ayırmanın dışında, metal nekadar değerli nekadar değersiz metal içerdiği konusunda da siz definecilere bilgiler vermektedir. LCD ekranın ortasındaki ayrım haritası ile çok geniş metal ayrım ayarlamaları yapmanızı sağlar.

Minelab EXPLORER define dedektörü otomatik toprak ayar sistemi sahiptir. Dedektörünüz toprak ayarı otomatik olarak yapar size hem zaman hemde güç kazandırır. Ayrıca otomatik topra ayar sistemi ile arazideki değişiklikleri arama esnasında otomatik olarak algılayarak toprak ayarını sürekli en uygun konumuna göre ayarlar. Tekrar tekrar toprak ayarı sorunu gibi problemleri ortadan kaldırır. Minelab EXPLORER define dedektörü gece ekran aydınlatma sistemine sahiptir. Ayrıca kulaklık ile gizli dinleme imkanı sağlar.

Minelab EXPLORER 8 adet 1.5 Volt AA şarjlı batarya ile çalışır. Ayrıca yedek pil kutusuda müşteriye teslim edilmektedir. Mega Dedektör tarafından Türkçe kullanma klavuzu, Basit kullanım, Türkçe CD, garanti belgesi ve faturası ile kullanıcıya teslim edilir
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön