Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Nokta Fors Gold

Nokta Fors Gold

NOKTA FORS GOLD

ALTIN DEDEKTÖRÜ

 

Nokta Fors Gold Altın Dedektör özellikle nugget diye tabir edilen işlenmemiş taş ve kaya parçalarının içinde bulunan altın maden zerreciklerini tespit etmek için nokta dedektör modelidir.

Özellikle Afrika kıtasında tercih edilen bu tip altın dedektörü modelleri,  ülkemizde bit para diye tabir edilen sikkeleri tespit etmek içinde kullanılabilir.

19kHz’te çalışan Nokta FORS Gold+ geliştirilmiş Genel Arama Modu, iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold) özelliği ve 2 ayrım modu ile en zor zemin koşulları için tasarlanmıştır.

Ayrıca cihazla birlikte gelen 2 su geçirmez DD arama başlığı sayesinde dere ve nehir kenarlarında altın arayanlar için de en iyi seçimdir.

En Zorlu Araziler İçin
Tecrübeli altın arayıcılarının da bildiği gibi dünyadaki altın sahaları dedektörler için zorlu zemin koşullarına sahiptirler. Bu sahalar genelde yanlış sinyallere yol açan ve çoğu dedektörün performansını negatif yönde etkileyen yüksek mineralizasyon ve mineralli taşlar içerirler. FORS Gold+ yeni geliştirilmiş modları ve ayarları sayesinde en zor arazi koşullarında bile sorunsuz çalışır.

3 Arama Modu

Genel Arama (GEN) 
Cihazın geliştirilmiş genel arama modu ve yeni iSAT (intelligent self-adjusting threshold) daha derin ve gürültüsüz arama imkanı sunar. Hedef tespit edildiğinde, hedefin ID ‘si tıpkı ayrım modlarında olduğu gibi ekranda görüntülenir.

Hızlı Algılama (FST) 
Yüksek mineralizasyonlu veya pozitif taşların yoğun olduğu zorlu altın sahaları için geliştirilmiş olan 2 sesli arama modudur. Diğer modlara göre derinliği biraz daha düşük fakat yüksek mineralizasyonlu topraklarda hedef tespit hızı ve ayrım yeteneği daha yüksektir.

Derin Algılama (BST)
Mineralizasyon seviyesi daha düşük ve daha temiz altın sahalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan 2 sesli ayrım modudur. Bu mod FST moduna göre daha fazla derinlik sunar.

Zemin Takibi Nokta FORS Gold+ otomatik ve manuel zemin ayarlarının yanı sıra zemin takip özelliği sayesinde arama esnasında sürekli değişen zemin yapılarını takip eder ve zemin ayarını değişikliklere göre otomatik olarak yeniden yapılandırır.

 

 

 

14 Ekim 2017
1.597 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?