Nokta Fors Relic - 19 kHz Hazine Dedektörü - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Nokta Fors Relic - 19 kHz Hazine Dedektörü

Define Dedektörleri > Dedektörler > Nokta


Nokta Fors Relic Define Dedektörü

MEGA DEDEKTÖR Nokta Dedektör yetkili bayisidir

Nokta Fors Relic dedektör 19 kHz frekans sistemi sahip hazine, kalıntı ve define arama özelliğine sahiptir. Id rakamlar ile metal ayrım yapabilen Fors Relic define arayıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler ve inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. 19kHz'te çalışan FORS Relic, 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi birçok dedektör için sorun teşkil eden tüm zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dedektördür.


FORS Relic, üstün ayrım yeteneği ile değersiz metal ve demir atıklarının yoğun olduğu sahalarda diğer dedektörlerin kaçırdığı kalıntı ve tek paraları rahatlıkla tespit etmenizi sağlar. Ayrıca, su geçirmez arama başlıkları sayesinde plaj, dere vs. ortamlarda arama yapanlar için de en iyi seçimdir.Nokta Fors Relic Dedektör Fiyatı : 2.400.-TL

 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön