Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Okm Gepard Gpr

Okm Gepard Gpr

OKM GEPARD GPR

3D GPR RADAR

 

OKM GEPARD GPR: Profesyoneller ve arkeologlar için geliştirilmiş yeni bilgisayarlı Toprak Altı Görüntüleme sistemi

Teleskopik antenler, 2D ve 3D tarama grafikleri, daha kapsamlı toprak altı tarama için yeni kelebek başlıkları ile Alman Gepard GPR boru hatları, define, boşluk, kablo, kablo boruları, tünel,  bunker  vb. yer altı hedeflerini tespit etmek için esnek, taşınabilir ve güçlü bir yer altı görüntüleme radarıdır.

Gepard GPR yer altı görüntüleme radarı maksimum derinliği yakalamak için (üretici verisi: 40m’ye kadar ) sinyalleri yakalamaya elverişli çok yönlü  korumasız iletim sistemi kullanır.

Bu hafif, çevik ve kompakt ünite kolayca tek bir kullanıcı tarafından çalıştırılabilir. Radar toprak altına sinyal göndererek yer altından aşağıda listelenen bulgular için gelecek karşı sinyali bekler;

  1. Gömülü hazine sandıkları, heykeller ve gizli yerler,
  2. Yer altı duvarları, bodrum ve beton takviyeleri,
  3. Gizli boşluklar, eski mezarlar ve türbeler,
  4. Su seviyesi ve yer altı nehirleri ve yer altı su havzaları,
  5. Gömülü boru hatları, kanallar ve kablo tesisatları,
  6. Dolgu kuyuları, galeriler , siperler ve yer altı sığınakları,
  7. Septik tanklar, dağıtım kutuları ve drenaj boruları,
  8. Gizli tüneller, bunker ve barınaklar

Okm Gepard Gpr  Toprak altı görüntüleme radarı ayarlanabilir teleskopik antenler ile gerçekleştirilen  60MHz’den 300MHz’e kadar birden fazla iletim frekans aralığı kullanır .

Ayrıca Gepard zemin radar kullanımını çok kolay hale getiren özel toprak tipleri üzerinde zemin etüdünü optimize etmek için birçok otomatik ayarları destekler.

Sadece derinlik çözünürlüğünü ayarlayıp arama işlemlerine başlayabilirsiniz.  Yer altı radarı tarafından ölçülen ve  elde edilen veriler doğrudan Android Tablet PC’ ye aktarılır.

Android yazılım Bluetooth üzerinden veri alır.

Yazılım GPS sinyallerini entegre etme, google haritaları oluşturma, otomatik filtreleme ve özel tarama detaylarını daha sonra hatırlamak için not alma yeteneğine sahiptir .

Ayrıca, otomatik filtreleme özelliği tarama sonuçlarını iyileştirmek ve daha kolay gizli nesneleri ve yapıları bulmak için yararlıdır.

Entegre GPS sayesinde tüm tarama pozisyonları tarama verileri ile birlikte saklanabilir.

2 yıl garantilidir.

Gepard Yer altı Görüntüleme Radarı için Alternatif Aksesuarlar

60 MHz GPR Anteni: Son derece sağlam bir anten olan 60 MHz anteni büyük derinliklerde jeofizik ölçümler yapılmasına olanak sağlar. Bu alternatif GPR anteni 100 MHz antene kıyasla çok daha derine nüfuz eder ve özellikle toprağın altındaki derinliklerde yatan daha büyük nesneleri tespit etmek için kullanılır.

100 MHz GPR Anteni: 100 MHz anteni sağlam ve dengeli olmakla beraber yüksek çözünürlüklü ölçümler yapabilme özelliğine de sahiptir. 60 MHz antenin aksine 100 MHz anteni özellikle yer altındaki küçük nesneleri bulma konusunda iyidir.

OKM Pil Paketi: Okm Gepard GPR yer altı görüntüleme radarını kullanım esnasında AAA pillerinin yerine aynı zamanda OKM pil paketini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde her 3 saatte bir pil değişimi yapmadan yer altı görüntüleme radarını 10 saate kadar kullanabilirsiniz .

 

18 Ekim 2017
1.646 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?