ThruScan-sX, Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

ThruScan-sX, Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü

Güvenlik Sistemleri > Kapı Dedektörleri
ThruScan SX Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü 

Kullanıldıkları Yerler : 

Havaalanları 
Büyükelçilikler 
Konsolosluklar 
Alışveriş Merkezleri 
Okullar 
Hapishaneler 
Eğlence Merkezleri 
Askeri Üs ve Binalar 
Spor Kompleksleri 
Hırsızlık Önleme 
Mahkemeler 
Ulaşım Terminalleri 
Güvenliğin Önemsendiği diğer her yer...

Özellikleri : 
ThruScan® sX, Rakiplerinden Innovatif özellikleri, Sağladığı Normlar, Estetik Dizaynı, Performansı ve Fiyat Avantajı ile 2003 yılı Abu Dhabi - Security&Safety Middle East Güvenlik Fuarında "The Breaking News - Flaş Haber" olarak tüm katılımcı ve ziyaretçilere tanıtılmış, tavsiye edilmiştir. Dünyanın çok çeşitli yerlerinde beğeni ile kullanılmakta, tercih edilmekte ve hızla dünyadaki önemli noktalarda yerini almakta, milyonlarca insanı korumaktadır. 

Uluslararasi Normlar (NILECJ-0601 L1-5/IP44/IEC 348/EN60950 Class1), CE Belgeli, EN61000-6-3, EN61000-6-1 normlarina uygun, 

ISO 9001:2008 KYS Sertifikali Üretim Çok Bölgeli-Multizone dedeksiyon bölgeleri, 

9 “Reel Algilama Bölgesi” (Alt/Orta/Üst ve Sol/Orta/Sag) Bölgesel hassasiyet ayari yapilabilirdir. 

Cihaz normal çalismada LCD göstergesinde, Giren-Çikan kisi sayisi ve Güvenlik Düzeyini güvenlik personelinin rahatlikla anlayabilecegi cinsten, kisaltmasiz, Türkçe olarak göstermektedir. 

Uluslararasi güvenlik otoritelerinin belirledigi –tehdit unsuru gördügü metalleri – manyetik ve manyetik olmayan hem ayri ayri hem de beraber geçirildiginde tespit eder isikli ve sesli uyari verir.

Hapishane hassasiyetinde çalisabilirdir. AKILLI DEDEKTÖR özelligi ile dogru ve hizli güvenlik düzeyi atamasi yapilabilmektedir. 

Hedef metalin cihaz tarafindan ögrenilmesi; Bu ve bundan büyük metal kütlelere sadece alarm verebilme özelligi. 

Dedekte ettigi metali, SAG ve SOL yan kolonlarinda, tabandan tepeye kadar birbirini araliksiz takip eden LED grubu ile noktasal olarak gösterebilmektedir. 

Metaller herhangi bir sekilde kamufle edilmeye çalisilsa da sinyal verir. Metal nesneyi bölge karistirmadan, net ve bölgesel yan panellerde gösterebilme Homojen Manyetik Alan – Ölü bölge olmaksizin – En alttan-en üste ayni hassasiyete sahiptir. 

Cihaz içinden geçirilen metalin yeri ve yönünü ayirmaksizin alarm vermektedir. 

20 Hassasiyet Programi, her programda 246 Ayarlanabilir Hassasiyet Seviyesi, Nilecj Hassasiyet Seviyesi Sabit, opsiyonel olarak 5 

Uluslararasi güvenlik programi Metal Kütle-Yogunlugunu, 10 kademeli VU-metre’de (yesil, sari, kirmizi) gösterim yapmaktadir. 

Kontrol Panelinde Grafik Zone Display (Alarm Yer Saptama) Led’leri mevcuttur Oto Kalibrasyon (cihazin yeri degisse, etrafinda baska manyetik nesneler de getirilse -cihaz kendini bunlara akuple edebilmekte, çalismasini problemsiz yerine getirebilmektedir.) 

Insan sagligina dost düsük frekansli VLF teknolojisi vardir. (Sertifikalidir) (Hamile Bayanlara, kalp pili kullananlara, disket, flash bellek vb hiçbir seye etkisi yoktur.) 

Yesil/Kirmizi (Dur-Geç) çift renkli Trafik Geçis düzenegi, kapasite 60 Kisi/dk’dir. 

Cihazin durumu, programlama bilgileri, hata-ariza bildirimleri Genis - 4 satir 20 karakterlik - LCD ekran üzerinden izlenebilirdir. 

Cihaz menüsünde dijital Çevre Gürültü-Parazit göstergesi mevcuttur. 10 Farkli Ayarlanabilir Melodi ve 10 seviyede SES –istenirse sessiz çalisma Alarm süresi ayarlanabilirdir. 

Infrared Fotosel Göz Sistemi bulunmakta, cihaz istenirse sürekli algilama modunda ya da sadece insan geçisinde aktif halde çalisabilmektedir. Cihazin dis etkenlere karsi koruma sinifi IP 44’tür. 

(EN 60529) 5 Haneli Giren ve Çikan Kisi (Görülür/Görünmez yapilabilir) & Alarm Sayaci mevcuttur. Istendiginde gizlenebilir ve silinebilirdir. 

Cihazin teknik performansi, yaninda çalisan baska cihazlara bagimli degildir ve etrafindaki diger cihazlari etkilememesi için önlemleri alinmistir. 

Programlamaya giris, hem mekanik kilit, hem de Dijital 4 haneli sifre iledir. Ariza durumunda “Ariza Kodunun” ekranda otomatik gösterimi 

Tek tusla “Fabrika Ayarlarina” dönüs Yüksek Çözünürlüklü LCD (Liquid Crystal Display) ile kolay takip ve programlama, 

4 Lisanda menü seçenekleri (Ingilizce, Almanca, Türkçe ve Ispanyolca) Alarm aninda; kamera kayit, turnike vb. 

kontroller için RÖLE ÇIKISI Enerji kesilmelerine karsin, 2 saat kesintisiz çalismayi saglayabilecek dahili UPS’i standart olarak mevcuttur. 

15 dakikada Vasifsiz-Acemi bir kisi bile kurabilir. (Hataya imkân vermeyen soket sistemi) Cihaz 7 gün/24 saat çalistirilmak üzere imal edilmistir. 

Cihazin net geçis genisligi 74 cm, yüksekligi min.200 cm’dir. 

Cihaz orta hassasiyet seviyesinde 10 cm. mesafede sabit, 150 cm mesafede hareketli metallerden etkilenmez. Iki dedektör yanyana min 5cm.’de çalisabilirdir. 

Cihazin tüm ses ve görsel alarmlari en az 4m.’den algilanabilirdir. Herhangi enerji kesilmesi durumunda mikro islemci program bilgileri silinmez hafizada saklanmakta, tekrar açildiginda ayni ayarlarda çalismaya devam etmektedir. 

Kayit Bantlari, Flash Bellek, CD, Disket..vb cihazlar cihazdan etkilenmemekte, cihazi etkilememektedir. Cihaza ait tüm üniteler 

(elektronik ünitesi, power supply, batarya, adaptör..vb. cihazin içindedir. Cihazin yere sabitleme ve islak zeminden etkilenmemesi için destekleyici paslanmaz ayaklar verilmektedir. 

Kapi dedektörünün kendi kendini test etme özelligi mevcuttur. SRC SCADA Uzaktan Komuta Kontrol Programi ile bir ag üzerinden dedektörün ayarlarini yapmayi saglayacak-gerçek zamanli izleme ve harddiske kayit donanimi mevcuttur. 

Yazilim istenirse Opsiyonel’dir. 

ALARMLI ZIYARETÇI FOTO-KAYIT SISTEMI ile kullanildiginda içinden geçen alarmli/alarmsiz kisilerin Foto/Videosunu ana kartta SD hafizaya kaydedebilir. 

Yaklasik 30.000 foto kapasitesi (opsiyonel’dir) 

Teknik Özellikler: 

Agirlik: 51kg 
Çevre Sartlari: -20°C - +70° C 
Brüt Agirlik: 57 kg 
Çalisma Gerilimi: 70 VAC – 270 VAC / 50Hz - 60Hz 
Tüketim: 10 W bekleme- 20 W alarm hali Paket Bilgileri (G x Y x U): 
Kutu 1: 645 x 255 x 2290 mm. 
Kutu 2: 240 x 250 x 805 mm. 
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön