VELOX ONE - NOKTA DEDEKTÖR ÜRETİMİ TEK PARA DEDEKTÖRÜ - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

VELOX ONE - NOKTA DEDEKTÖR ÜRETİMİ TEK PARA DEDEKTÖRÜ

Define Dedektörleri > Dedektörler > Nokta

NOKTA VELOX ONE DEDEKTÖRAltın, tek para ve küçük metaller için özel olarak geliştirilmiş olan Velox One ile diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere artık rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Velox One hem diğer dedektörlerin yüzeye yakın yerlerden tespit ettiği altın, tek para ve diğer metalleri bulur hem de onların ulaşamadıkları inanılmaz derinliklerdeki küçük metalleri kaçırmaz.

Özellikle altın, tek para ve derindeki metallerin yoğun olduğu bölgelerde toprağın yüzeye yakın tabakası yıllardır arayıcılar tarafından taranmış ve buradaki altınların, paraların ve küçük metallerin çoğu çıkarılmıştır. Bu bölgelerdeki arayıcıların en büyük ihtiyacı daha derinlerdeki altın, para ve diğer derin metallere ulaşabilmektir. İşte Golden Sense, elektronik tasarımı, yazılımı ve özel arama başlığının sağladığı mükemmel derinliği ile kullanıcılara şimdi bu imkanı sunuyor.

VELOX ONE YENİ PROFESYONEL TEK PARA VE ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Velox One Çok Kararlı anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere kalın tonda sesle uyarı verir. Velox'un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.

METAL AYRIMI ( Ses ile Metal Ayrım İmkanı )

Piyasadaki birçok dedektör cihaza derinlik kazandırmak için koyulmuş ve arka planda sürekli olarak bulunan threshold (eşik) adı verilen bir sesle çalışır. Kullanıcı metal tespit ettiğini anlamak için bu seste oluşan ton farklılıklarını takip etmek zorundadır. Dolayısıyla, derinlik kazandırmak için koyulan bu sesi sürekli dinlemek hem kullanıcıyı rahatsız eder hem de metal tespitini güçleştirir. Velox One ise fark yaratan teknolojisi ile hem threshold (eşik) sesi olmadan, sadece bir metal tespit ettiğinde uyarı sesi vererek hem de diğer cihazlardan daha derin arama imkanı sunar. Bu sayede çok sessiz, rahat ve daha derin bir kullanım imkanı sağlar.

SESSİZ ARAMA İMKANI ( Mineralli Topraklarda Sessiz Arama İmkanı )

KOLAY ve RAHAT KULLANIM ( Montajı Çok Kolay Taşıması Ergonomik )
Velox One her türlü zeminde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde zemin ve hassasiyet ayarlarını saniyeler içerisinde yapacak, birçok dedektörde kullanılan karışık ayarların hiçbirine gereksinim duymadan hedefinize ulaşarak velox one farkını keşfedeceksiniz.


Velox One için özel olarak tasarlanmış batarya ile 40 saatin üzerinde arama yapabilirsiniz.
Bu size hem kesintisiz arama yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar.

UZUN BATARYA ÖMRÜ ( Özel Bataryası İle 40 Saat Kullanım İmkanı )
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön