Whites Spectra V3i - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Whites Spectra V3i

Define Dedektörleri > Dedektörler > Whites
DÜNYACA ÜNLÜ WHİTES DEDEKTÖRÜN SON SİSTEMİ SPECTRA V3İ
ŞİMDİ TÜRKÇE MENÜ AVANTAJLARI İLE
MEGA DEDEKTÖR GÜVENCESİYLE

Whites Spectra V3i Define Dedektörü 

Whites dedektörün üretmiş olduğu son sistem renkli ekran ve grafik göstergeli define arama dedektörünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Mutlaka ofisimize gelip görmenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer whites modellerine göre çok geliştirilmiş olan Whites Spectra V3 çok geniş arama programlarına ve kullanıcı programlarına sahiptir. İstenildiği takdir bu porgramlar kullanıcılar arasında bluetooth özelliği ile aktarılabilmektedir.

Kablosuz kulaklık sistemi ile arazide rahatlıkla kullanılabilmektedir ve sizleri kablolalarla ugraştırmamaktadır.

Çok renkli, yüksek çözünürlüklü ekran:
İhtiyacınız olan bütün hedef bilgileri şimdi hem net ve yüksek çözünürlüklü hem de renkli! Daha büyük VDI numaraları, simgeler ve SpectraGraph.
ZOOM tuşu kullanılarak ekran bilgilerinin büyütülüp küçültülebilmesi. Hem standart renk seçeneklerini kullanabilir hem de kendiniz renk ayarlaması yapabilirsiniz.

3 frekanslı SpectraGraph ekran ve analiz:
Herhangi bir frekansta toplanan bilgilerin açıklamalı bir şekilde ekranda gösterilmesi. Her frekansının gücünün ?şekil? temelli analizi. 3 frekanslı SpectraGraphher frekans için ayrı bir bar tipi grafik gösterir.

Kablosuz SpectraSound? kulaklıkları: Sadece Whites?ın Spectra V³ modeli için tasarlanmıştır. Bölgedeki diğer V³? lerle sinyallerin karışmaması için çok kanallı sistem, tek dedektörü iki kulaklıkla dinleme imkanı. Hedef sinyallerini öğrenmesi olağanüstü bir yapı

10 adet yeni ?Aç ve kullan? Program:
Whites?ın dedektör uzmanları tarafından programlanmışlardır. Para, para ve mücevher, tuzlu su sahili, tarihi eser, maden arama, derin gümüş, yoğun çöp, Hi-Pro, Karışık mod Pro ve gök taşı.

3 adet optimize avlama frekansı:
Bir çok hedef arasından hedef ID?sini ve performansı en üst seviyeye çıkaran 3 optimum frekans ? altın için 22.5kHz, gümüş için 2.5kHz ve genel kullanım için 7.5kHz. En iyi hedef seçeneği için 3 frekansı da aynı anda kullanabilme ya da tek bir frekansla maden arama, tarihi eser arama ya da sahilde kullanabilme özelliği.

Gerçek-zamanlı ayarlama için canlı kontroller:
Ekranın altındaki ?kara tahta benzeri? canlı kontrol ile bir yandan av yaparken bir yandan da ayar yapabilme. Canlı kontroller ayarlanan programa özgüdür.

 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön