Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz
Xp Deus

XP DEUS

KABLOSUZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİSİ

 

Xp Deus Fransız dedektör üreticisi Xp dedektör tarafında üretilen dünyada tek kablosuz özellikli dedektör

Kablosuz olmasının yanı sıra çok hafif ağırlığa sahip, 4 farklı freakans sistemi ile çalışabilen aynı zamanda WS5 ve Ws4 kablosuz kulaklıkların ana ünite görevi görmeside Xp deus modelini diğer dedektörlerden farklı kılmaktadır.

XP DEUS – Yeni XP, Yeni macera…

XP’ den ilk wireless (kablosuz) dedektör icadı ve ilk tam teleskopik (katlanabilir şaft) – Teknolojik bir atılım !!!

Xp Deus V4 : teknolojik bir atılım işareti ve metal dedektör tasarımında gerçek bir yenilik…Patentli mimarisi üç unsur üzerine kuruludur: başlık ve kulaklık seti, wireless (kablosuz) bağlantı özelliği. Güç, hız, hassasiyet, hafiflik ve yoğunluk tüm bileşenler eklenerek öncü teknolojiler ile elde edilmiştir.Arama başlığı, sinyallerin işlenmesi için gerekli bileşenleri içeriyor ve böylece kablo bağlantısına ihtiyaç olmuyor. Sinyaller ultra-küçük dijital devreler sayesinde analiz ediliyor ve bu da sinyal alma kalitesini arttırıyor. Dedektör başlığında entegre edilen bu devre toprağın altından alınan sinyalleri analiz edip anında wireless aracılığı ile kulaklıklara (sesli uyarı) ve uzaktan kumandaya (görsel) gönderiyor.Uzaktan kumanda kapatıldığında XP DEUS çalışmaya devam ediyor !!!

Uzaktan kumanda kapatılsa bile kulaklıklar tek başına dedektörü kontrol etmeye devam ediyor bu da arama yaparken dedektörün kolay taşınmasını sağlıyor(sadece 875gr.) Uzaktan kumandanın (ana ünitenin) yokluğunda kulaklıklar ana algılama ayarlarını yapmanız için size izin veriyor: hassasiyet, ayrım, zemin balansı, frekans (4kHz, 8kHz, 12kHz, 18kHz ) v.s. Programlar önceden uzaktan kumanda ile oluşturuluyor.

Anında bobini değiştirin !!!

Xp Deus bu yeni patentli dedektör teleskopik şaft özelliği ile anında toplanabilir ve düz gövdeli dedektörden daha kolay tutulabilir. Şekilli kauçuk sapı ve gelişmiş kullanma dirseği ile özellikle kullanımı rahat olur

 

13 Ekim 2017
40 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?