Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz
Xp Gmaxx 2

XP GMAXX 2

V4 İŞLEMCİLİ DEDEKTÖR

 

Xp Gmaxx 2 dedektör V4 işlemcili olarak Türkiye’de satılmaktadır. V4 işlemcili olması en son yazılıma sahip olduğunu gösterir. Aslında Xp Gmaxx 2 V4 analog sistemli, digital göstergeye sahip olmayan VLF sistem bir metal dedektörüdür. Fakat içinde programlanabilir mikroişlemciye sahiptir. Bununla beraber sürekli cihaz güncellenmektedir.

Xp Gmaxx 2 v4 ile tek para ve sikke aramaları yapabilirsiniz. Analog yapısı ile digital dedektörlere göre biraz daha tek para türü küçük metallere hassastır. Ülkemizde tek para avcısı definecilerin en çok tercih ettiği cihazlardan biridir. Fakat Türkiye’de her bölge de maxımum performansı vermeyebilir.

Xp Gmaxx 2 V4 Dedektör Genel Özellikleri

XP Gmaxx 2 Fransız teknolojisi tarafında üretilen dünyada en çok satılan tek para avcısı dedektörlerdendir. XP Gmax II dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerdendir.

XP Gmaxx 2 4.6 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki her ebattaki llere sinyal verebilir. Xp GmaxII otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını siz yapın.

Xp Gmaxx 2 sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile l ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya bilgiler sunar. Dünyada yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını siz belirleyin.

XP Gmaxx 2 IRON TRESHOLD ayarı ile l ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlamasını sağlar. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahiptir.

XP Gmaxx 2 sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullancıyı yormaz.

Opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün gücüne güç katmak sizin elinizde.

Xp Gmaxx 2 dedektör 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pillede kullanılabilir.

Mega Dedektör olarak Gmaxx II modeli ile ilgili kullanım bilgileri kullanıcıya detaylı bir şekilde anlatılır. Gmaxx II Türkçe klavuz, garanti belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

 

13 Ekim 2017
148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?