Güvenli Alışverişin Tek Adresi
Ürünlerimizi firmamızdan faturalı ve garantili olarak satın alabilirsiniz

Xp Goldmaxx Power V4

Xp Goldmaxx Power V4

XP GOLDMAXX POWER V4

ALTIN DEDEKTÖRÜ

 

Xp Goldmaxx Power V4 18 Khz freakans sistemi ile özellikle küçük altın parçacıkları ve bit para diye tabir edilen küçük sikkeleri tespit etmek için tasarlanmış bir dedektördür.

Türkiye’de en çok satılan tek para arama dedektörlerinden birisi olan Xp Goldmaxx Power gerçekten sınıfının en iyi dedektörleri arasındadır.

XP Goldmaxx Power V4 Fransız teknolojisi tarafında üretilen dünyada en çok satılan tek para avcısı dedektörlerdendir. Yüksek frekans sistemi ile donatılan XP Goldmax Power dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerdendir.

XP Goldmaxx Power V4 18 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki en küçük metallere bile sinyal verebilir. Xp Goldmax Power otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını siz yapın.

Xp Goldmaxx Power sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya bilgiler sunar. Dünyada yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını siz belirleyin.

XP Goldmaxx Power DISC ayarı ile metal ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlamasını sağlar. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahiptir.

XP Goldmaxx Power sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullancıyı yormaz.

Opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün gücüne güç katmak sizin elinizde.

Xp Goldmaxx Power dedektör 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pillede kullanılabilir.

Mega Dedektör olarak Goldmax Power modeli ile ilgili kullanım bilgileri kullanıcıya detaylı bir şekilde anlatılır. Goldmax Power Türkçe klavuz, garanti belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

 

13 Ekim 2017
122 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?