Xp Deus - Kablosuz Dedektör Teknolojisi - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Xp Deus - Kablosuz Dedektör Teknolojisi

Define Dedektörleri > Dedektörler > XP
DÜNYANIN İLK VE TEK KABLOSUZ DEDEKTÖRÜ XP DEUS
YENİ 28X34 CM ARAMA BOBİNİ İLE MEGA DEDEKTÖR DE
XP DEUS YENİ ARAMABOBİNİ İLE DAHA GÜÇLÜ VE TÜRKÇE MENÜLÜ

XP Deus Kablosuz Define Dedektörü

XP DEUS - Yeni XP, Yeni macera...

XP' den ilk wireless (kablosuz) dedektör icadı ve ilk tam teleskopik (katlanabilir şaft) - Teknolojik bir atılım !!!
Deus: teknolojik bir atılım işareti ve metal dedektör tasarımında gerçek bir yenilik...

Patentli mimarisi üç unsur üzerine kuruludur: başlık ve kulaklık seti, wireless (kablosuz) bağlantı özelliği. Güç, hız, hassasiyet, hafiflik ve yoğunluk tüm bileşenler eklenerek öncü teknolojiler ile elde edilmiştir.

Arama başlığı, sinyallerin işlenmesi için gerekli bileşenleri içeriyor ve böylece kablo bağlantısına ihtiyaç olmuyor. Sinyaller ultra-küçük dijital devreler sayesinde analiz ediliyor ve bu da sinyal alma kalitesini arttırıyor. Dedektör başlığında entegre edilen bu devre toprağın altından alınan sinyalleri analiz edip anında wireless aracılığı ile kulaklıklara (sesli uyarı) ve uzaktan kumandaya (görsel) gönderiyor.

Uzaktan kumanda kapatıldığında DEUS çalışmaya devam ediyor !!!
Uzaktan kumanda kapatılsa bile kulaklıklar tek başına dedektörü kontrol etmeye devam ediyor bu da arama yaparken dedektörün kolay taşınmasını sağlıyor(sadece 875gr.) Uzaktan kumandanın (ana ünitenin) yokluğunda kulaklıklar ana algılama ayarlarını yapmanız için size izin veriyor: hassasiyet, ayrım, zemin balansı, frekans (4kHz, 8kHz, 12kHz, 18kHz ) v.s. Programlar önceden uzaktan kumanda ile oluşturuluyor.

Anında bobini değiştirin !!!
Bu yeni patentli dedektör teleskopik şaft özelliği ile anında toplanabilir ve düz gövdeli dedektörden daha kolay tutulabilir. Şekilli kauçuk sapı ve gelişmiş kullanma dirseği ile özellikle kullanımı rahat olur
 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön