Xp Gmaxx 2 V4 Fransız Teknolojisi - Mdc Elektronik

Dedektor Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Xp Gmaxx 2 V4 Fransız Teknolojisi

Define Dedektörleri > Dedektörler > XP
XP Gmaxx 2 v4 Define Dedektörü

XP Gmaxx 2 Fransız teknolojisi tarafında üretilen dünyada en çok satılan tek para avcısı dedektörlerdendir. XP Gmax II dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerdendir.

XP Gmaxx-2 4.6 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki her ebattaki metallere sinyal verebilir. Xp GmaxII otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını siz yapın.

Xp Gmaxx-2 sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya bilgiler sunar. Dünyada yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını siz belirleyin.

XP Gmaxx2 IRON TRESHOLD ayarı ile metal ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlamasını sağlar. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahiptir.

XP Gmaxx2 sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullancıyı yormaz.

Opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün gücüne güç katmak sizin elinizde.

XpGmaxx2 dedektör 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pillede kullanılabilir.

Mega Dedektör olarak Gmaxx II modeli ile ilgili kullanım bilgileri kullanıcıya detaylı bir şekilde anlatılır. Gmaxx II Türkçe klavuz, garanti belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

 
Mega Dedektör Merkezi 2016
İçeriğe dön | Ana menüye dön